Rodzina w hotelu

Rodzina w hotelu

8 sierpnia 2017 Wyłącz przez Bartosz

Polityka prorodzinna w naszym kraju spowodowała, że wiele instytucji użyteczności publicznej otworzyło się na potrzeby rodzin. Prywatne i państwowe ośrodki dostrzegły duży potencjał w realizowaniu tego kierunku i bardzo sprawnie przygotowały się do tego. Dotychczas hotele SPA były nastawione raczej na obsługę dorosłych klientów.

www.kukania.com.pl

Organizując nową lub modernizując starą bazę, dużą uwagę poświęciły strefom przeznaczonym dla dzieci. Obecnie jest już bardzo dużo takich miejsc, gdzie rodzice mogą spędzić kilka dni ze swoimi dziećmi w komfortowych warunkach. Hotele SPA dysponują pokojami rodzinnymi z odpowiednim wyposażeniem.

Dla maleńkich dzieci np. są przygotowane łóżeczka, podgrzewacze do mleka, wanienki do kąpieli itp. Nieco starsze dzieci mogą korzystać z kącików zabaw, zajęć sportowych, brodzików czy nawet z pobytu w przedszkolu.

To rozwiązanie jest idealne, ponieważ w tym czasie rodzice mogą być na zabiegach pielęgnacyjnych w gabinetach SPA. Nie muszą się wówczas martwić o dziecko, ponieważ znajduje się pod opieką wykwalifikowanych pracowników.

http://www.laminwoods.pl/ http://wapno-info.pl