Magiczna moc serum

Od kilku lat serum króluje wśród kosmetyków. Do tej pory używane wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, jest od ręki dostępne w drogeriach. Choć nie należy do najtańszych kosmetyków, warto raz na jakiś czas zainwestować w niego.

www.partnerstwo-synapsis.pl

Dlaczego? Bo działa lepiej od kremów i szybciej przynosi efekty. Mimo to, w codziennej pielęgnacji krem jest wciąż niezastąpiony. Serum, w odróżnieniu od kremów, zawiera dużo więcej substancji aktywnych i jest lżejsze dla skóry.

Zamknięte najczęściej w jednorazowych ampułkach, jest niczym eliksir młodości i świeżego wyglądu. Serum używa się w zależności od potrzeb. Jeśli skóra jest w dobrej kondycji – wystarczy sięgać po ampułki sporadycznie.

Jeśli potrzeba jej szybkiej regeneracji – kupujemy kurację np. na dwa, trzy tygodnie. W tym czasie skóra powinna znacznie poprawić swój stan.

Serum dobrze sprawdzi się przed ważnym wyjściem – wchłonięcie się do skóry substancji aktywnych i odżywczych w mig odmłodzą twarz, szyję i dekolt. Wzbogacając działanie serum kremem, warto by był z tej samej linii kosmetyków. Dopasowane do siebie składy dadzą dużo lepsze rezultaty.

http://ewpa-sklep.pl/category/osprzet-plugi automaty do bram