Kiedy kupić nowe?

Jeśli zdecydowałeś się, że chcesz zakupić pachnące nowością auto prosto z salonu, wcale nie przekreśla to możliwości zaoszczędzenia. Wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i poczekać na wyprzedaż danego rocznika. To rozwiązanie będzie dobre dla osób, które mają już inne auto i po prostu chcą wymiany na coś nowszego.

Wtedy nie będzie problemu, by poczekać ze sprzedażą. Gorzej, jeśli twój stary samochód został już sprzedany lub nie da się nim jeździć (na przykład po poważnej kolizji lub awarii). Wtedy czas oczekiwania na upragnioną wyprzedaż może być zbyt długi.

Dobrą wiadomością dla kupujących jest fakt, że z roku na rok wyprzedaże zaczynają się coraz wcześniej. Spowodowane jest dużo mniejszym zainteresowaniem na rynku pierwotnym, przez co auta zalegają w salonach. Stąd duże upusty, atrakcyjne rabaty i gratis w postaci dodatkowego wyposażenia, dłuższego ubezpieczenia w pakiecie, bądź kompletu opon zimowych.

Rabaty są najwyższe wiosną i to ci najbardziej cierpliwi mogą zyskać najwięcej. Jednak wtedy trzeba się liczyć z tym, że co ciekawsze modele zostaną wykupione wcześniej i będziemy mieć znacznie uboższy wybór.

http://katalizatory-warminsko-mazurskie.pl/olsztyn.html www.czarny-maciek.pl