Hyundai – przeszłość ma znaczenie

Idą dalej drogą wśród tych wszystkich mniej i bardziej innowacyjnych marek samochodowych, kolejnym przystankiem jest Hyundai.

Ta lekko przekrzywiona duża literka opleciona srebrnym kółkiem, to logo marki zdecydowanie rozpoznawane, niemniej jednak samochodów na ulicach nie ma zbyt dużo, zatem można by uznać, że to nic specjalnego i szkoda zaprzątać sobie nimi głowę.

Jest w tym pewien ukryty sens, bowiem jeszcze nie tak dawno pierwsze pojawiające się na naszym rynku egzemplarze nie do końca spełniały swoje wymogi i funkcje.

Niedopracowanie szczegółów, odpryskiwanie lakieru, problemy z bagażnikiem, czyli drobne usterki, które mogą przytrafić się każdemu, jednak w tym przypadku tego typu wpadek było zdecydowanie za dużo.

A jak wiadomo wymiana negatywnych opinii bardzo szybko się rozprzestrzenia, co w konsekwencji przyczynia się do rezygnacji z marki, czego dowodem jest Hyundai https://www.swiat-diesla.pl/pol_m_Wtryskiwacze-Bosch-CR_HYUNDAI-5471.html 

Choć istnieją osoby zainteresowane i zadowolone nowymi modelami, to mimo wszystko trudno będzie odbudować dobre imię marki.

http://www.ewpa.pl/ladowarka-teleskopowa-do-zastosowan-ciezkich.html