Hotele SPA-usytuowanie

Ośrodki SPA znajdują się najczęściej w renomowanych hotelach, które są położone w atrakcyjnych miejscach. Najlepiej prosperują te, które oprócz zabiegów w swoich salonach mają również w ofercie możliwość skorzystania z dobrodziejstw środowiska naturalnego. Tak więc usytuowanie hotelu nad morzem, jeziorem bądź w górach sprawia, iż oferta jest bardzo bogata.

Goście przybywający do hotelu z zamiarem zregenerowania się mają wiele możliwości do wykorzystania. W zależności od pory roku dopasowują do swoich potrzeb konkretne zabiegi. Pora letnia sprzyja zażywaniu kąpieli w naturalnych zbiornikach wodnych, nie trzeba się ograniczać do korzystania z wewnętrznych basenów, kąpiele słoneczne można odbywać na plaży a nie tylko w solarium.

www.andreasvinciguerra.com

Połączenie wielu zabiegów pielęgnacyjnych z wysokiej klasy warunkami zakwaterowania gwarantuje komplet hotelowych gości. Położenie obiektu jest ważne dlatego, że klienci chętnie, chociaż na kilka dni, zmieniają miejsce pobytu dla oderwania się od swojej codzienności. W innym miejscu i klimacie odnowa biologiczna daje lepsze efekty.