Co za dużo, to niezdrowo !

20 września 2017 Wyłącz przez Bartosz

Istnieją kobiety, które nie ruszają się z domu bez uprzedniego wykonania pełnego, starannego makijażu. Nawet wyjście na plażę nie stanowi w tym przypadku wyjątku.

To zrozumiałe, że chcemy czuć się atrakcyjne w każdym warunkach, jednak liczmy się z tym, że niejednokrotnie takie piękno ma swoją cenę, skutkując na dłuższą metę kłopotami, zarówno urodowymi, jak i zdrowotnymi. Okazuje się, że makijaż i słońce to niezbyt zalecana mieszanka.

Zwłaszcza, jeśli przeanalizujemy konsekwencje wynikające z odziaływania promieni słonecznych z podkładem zaaplikowanym na skórze twarzy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zmuszone całkowicie zrezygnować z makijażu plażowego.

Współczesna kosmetyka jest coraz bardziej inteligenta, pozwalając na subtelne, naturalne podkreślenie kobiecych autów oraz sprytne ukrycie niedoskonałości. Latem powiedzmy stanowcze „nie” wszystkim ciężkim podkładom.

Lepiej zainwestować w lekkie, transparentne kremy, które nie tylko dobrze nawilżą skórę twarzy, ale także dzięki składnikom w nich zawartym oraz swojej konsystencji, z powodzeniem zastąpią wszystkie pudry i fluidy. Podczas wakacji, a zwłaszcza przebywając na plaży, najkorzystniej jest stosować lekkie kosmetyki, które nie obciążą skóry, za to dodatkowo ją rozświetlą, zapewniając świeży i atrakcyjny, wakacyjny wygląd.

erak.com.pl